Įvyko Šeškinės šeimų turnyrai 2017

2017 m. lapkričio 4 d. Vilniaus vaikų ir jaunimo klube ,,Verdenė” vyko Šeškinės šeimų turnyrai 2017. Šeškiniečiai galėjo savo jėgas išbandyti stalo teniso, šaškių, šachmatų, šaškių ir smiginio sporto rungtyse. Taip buvo skatinimas gyventojų aktyvumas ir turiningas laisvalaikio praleidimas, vaikų užimtumas, gyventojų sąminingumo didinimas suvokiant bendruomenės reikšmę, didesnis įsitraukimas į Šeškinės bendruomenės gyvenimą. Dėkojame dalyvavusiems ir sveikiname nugalėtotus.
Smiginio rungtyje laimėjo:
I vieta – Valentinas Veršyla
II vieta – Romualdas Grigas
III vieta – Ana Žalienė

Šaškių rungtyje laimėjo:
I vieta – Antanas Smaidrys
II vieta – Vytautas Viskantas
III vieta – Rimantas Kaušinis

Šachmatų rungtyje laimėjo:
I vieta – Vytautas Viskantas
II vieta – Loreta Veršylienė
III vieta – Antanas Veršyla

Stalo teniso rungtyje laimėjo:
I vieta – Jonas Klimas
II vieta – Romualdas Grigas
III vieta – Leonas Dobrovolskis

Priemonė finansuojama pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 m. veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ asociacijos ,,Šeškinės bendruomenių sąjunga“ įgyvendinimą projektą ,,Šeškinės bendruomenės veiklos ir gebėjimų stiprinimas“.
Projekto partneriai: LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Vilniaus miesto savivaldybė, Šeškinės išplėstinė seniūnaičių sueiga.

Daugiau nuotraukų rasite aplankale: https://www.facebook.com/pg/seskinesbendruomenes/photos/?tab=album&album_id=1569698393090624