Vyko akcija ,,Senjorai vaikams ir vaikai senjorams”

Dalinsimės ne tik valgiu ir gėrimais, bet ir senjorų išmintimi ir gyvenimo vertybėmis, vaikų geromis emocijomis, žaidimo džiaugsmu bei buvimo kartu smagumu. Sakoma, kad vaikui užauginti reikia „viso kaimo“. Tas kaimas ypač svarbus siekiant ne tik užauginti, bet ir išauklėti vaikus gerais žmonėmis.Šeškinės mikrorajono kiemuose kasdien žaidžia daug vaikų, kuriems augti yra sunku. Sunku gali būti dėl tėvų skyrybų, nuolatinių konfliktų bei smurto šeimoje, skurdo ar patyčių. Dėl viso to vaikams tampa sunku suvaldyti emocijas, tinkamai elgtis bei išgyventi visavertį vaikystės džiaugsmą. Dalis tokių vaikų lanko Šeškinės vaikų dienos centrą, priklausantį Pal. J. Matulaičio socialiniam centrui. Dalis jų lieka nepastebėti ir auginami gatvės. Jiems reikia „viso kaimo“, kad padėtų jiems sustiprėti ir tapti tokias, su kuriais kitiems būtų gera kartu žaisti, mokytis, dirbti, gyventi…Kartu susiburkime į „mažą kaimą“ ir ugdykime vaikuose tai, kas gyvenime vertingiausia ir brangiausia – sąžiningumą, nuoširdumą, meilę, dosnumą, dėkingumą, geraširdiškumą…. Mokykime juos tapti atsparesniais gyvenimo sunkumams, kurie kartais jų kelyje prasideda anksčiau nei jie spėja jiems pasiruošti.Susitikime Šeškinėje pakvietėme senjorus bei kitus Šeškinės bendruomenės narius kartu ruošti gyvenimui vaikus, kuriems svarbių gyvenimo įgūdžių pritrūksta šeimoje.

Dalinkimės ne tik maistu, bet ir gyvenimo patirtimi, išmintingais patarimais bei bendravimo džiaugsmo ir jausmu, kad esi kitam reikalingas.Esame taip pat dėkingi senjorų dienos centro ,,Atgaiva” senjorams už pagalbą ir dalyvavimą.

Veikla įgyvendinta pagal asociacijos ,,Šeškinės bendruomenių sąjunga” vadovaujantis Nevyriausybinių organizacijų veiklos stiprinimo 2023–2025 metų veiksmų plano 2.1.1.1 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinamo vertinimo komisijos patvirtintą projektą ,,Šeškinės gyventojų užimtumo didinimas ,,Šeškinės kartų partnerystė“.

Daugiau nuotraukų rasite čia: https://www.facebook.com/seskinesbendruomenes