Kviečiame visus į šaškių turnyrą!

Šaškės yra jaunesnis žaidimas už šachmatus. Panašus į šaškes žaidimas rastas archeologinių kasinėjimų metu Egipte ir datuojamas 600 metų prieš mūsų erą. Į Europą ankstesnioji šaškių versija atkeliavo kartu su maurais, invazijos į Ispaniją metu. Vėliau, apie 1100 metus, Pietų Prancūzijoje žaidimas pritaikytas šachmatų lentai, o tik 1535 m. pristatyta privalomo kirtimo taisyklė.

2007 metų liepos 19 d., Kanados Albertos universiteto tyrinėtojai, vadovaujami Džonatano Šeferio (Jonathan Schaeffer) oficialiai paskelbė[1], kad jie išsprendė šaškių žaidimą. Jie surinko informaciją apie bet kokią galimą šaškių partijos metu susidarusią poziciją ir kokį rezultatą duos kitas ėjimas. Padaryta išvada, kad abiem žaidėjams darant geriausius ėjimus pasiekiamas rezultatas – lygiosios. Toks pasiekimas pareikalavo 13 metų kompiuterinės analizės, kad būtų ištyrinėta 500 milijardų įmanomų pozicijų.

Kviečiame kiekvieną šeškinietį kartu su savo artimiausiais šeimos nariais atvykti lapkričio 24 d. į Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas ,,Verdenė” (Ukmergės g. 221) ir įrodyti, jog esate patys geriausi šioje rungtyje.

Laimėtojai bus apdovanoti prizais, gera nuotaika jums pažadame!

REGISTRACIJA VYKDOMA IKI LAPKRIČIO 20 D. el.p. seskinesbendruomenes@gmail.com arba tel. 860495130.
Gali dalyvauti tik Šeškinės rajono gyventojai! ŽaidImo taisyklės bus paskelbtos jau netrukus!

Pirmininkas Olegas Beriozovas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *