Mokymai NVO atstovams

Projektas “NVO partnerystė galimybių kūrimui”

Projekto tikslas – padidinti NVO dalyvavimo viešajame valdyme aktyvumą ir kokybę per NVO institucinių gebėjimų, reikalingų dalyvauti viešojo valdymo sprendimų priėmime, stiprinimą. Projektu siekiama stiprinti NVO institucinius gebėjimus dalyvauti viešojo valdymo sprendimų priėmime. Projektas įgyvendinamas su partneriais – NVO iš Vilniaus ir Trakų rajonų. Pagrindinė orientacija – bendruomenių stiprinimas, socialinės atskirties mažinimas ir kiti klausimai.

Šiuo projektu numatoma plėtoti bendruomenių stiprinimo srityje veikiančių NVO partnerystę, bendradarbiavimą, tarpusavio komunikavimą, didinti darbo efektyvumą, kelti atstovavimo bendruomenių interesams valstybės ir savivaldybių institucijose kokybę bei prisidėti kuriant ir plėtojant ilgalaikio bendradarbiavimo mechanizmus, padėti valstybės ir savivaldybių institucijoms formuoti socialinę politiką dalyvaujant darbo grupių, tarybų, komisijų veikloje, Seimo komitetų ir komisijų posėdžiuose, ministerijų pasitarimuose, teikti konkrečius siūlymus dėl viešųjų paslaugų teikimo ir piliečių įtraukimo į sprendimų priėmimo procesus.

Kviečiame į mokymus NVO atstovams:
Tema: Gebėjimas komunikuoti problemas ir poreikius bei daryti įtaką priimamiems sprendimams
Laikas: 2019 m. balandžio 25-26 d., Trakuose, viešbutyje „Trasalis“. Dalyviams dengiamos maitinimo ir apgyvendinimo išlaidos. Kambariai dviviečiai.

Prašome iš anksto registruotis iki 2019-04-22, nes dalyvių skaičius ribotas. Visi norintys dalyvauti registruojasi el.p. seskinesbendruomenes@gmail.com
nurodykite savo vardą, pavardę, organizaciją, kurią atstovaujate.

Artimiausiu metu pateiksime išsamią mokymų programą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *