Šeškinėje vyko didžiausias metų renginys – Šeškinės festivalis

2018 m. gruodžio 1 d. Vilniaus vaikų ir jaunimo klube ,,Verdenė“ vyko gražiausias metų renginys Šeškinės festivalis, jo metu du bendruomenės ansambliai – ,,Auksinis ruduo“ ir ,,Šeškinė“ paminėjo savo veiklos 10 metų jubiliejų! Festivalį atidarė Šeškinės bendruomenių sąjungos pirmininkas Olegas Beriozovas. Mūsų visų pasveikinti atvyko LR Seimo nario Audroniaus Ažubalio padėjėja Margarita Butkienė, Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos pirmininkė Reda Kneizevičienė, Šeškinės seniūnijos seniūnas Svajūnas Poškus ir kt. svečiai. Renginyje dalyvavo gausa kitų kviestinių kolektyvų: mūsų akis džiuginimo šokių koketyvo ,,Ave Vita“ pasirodymai, liaudiškos muzikos kapela ,,OCH“ pasirodymai, Kirtimų kultūros centro folkloro ansamblis ,,Rasoda“ šokių pasirodymai. Vieni iš pagrindinių vakaro dalyvių buvo kolektyvų ,,Auksinis ruduo“ ir ,,Šeškinė“ geriausių dainų atlikimas.
Nuoširdus ačiū Angelinai Zalatorienei už eiles ,,Rudens naktys“ esame Jums dėkingi už kūrybą.

,,10 metų kartu eidami į priekį ansambliai tapo tikrais profesionalais. Dainos, kurios dainuojamos iš širdies niekada metų neskaičiuoja. Aš tikiu, jog šie kolektyvai džiugins mus ir ateinantį dešimtmetį savo balsais. Linkiu visiems ir toliau dainuoti, ir toliau būti mūsų kelrodžiu, kad dainos apie gyvenimą, meilę, patriotizmą yra tai ko neturėtume pamiršti. Būkite laimingi, džiuginkite mus ir toliau savo talentų. Tegul ateinantis dešimtmetis Jūsų veikloje būna kupinas netikėtumų ir naujų pasiekimų“ – mintis dalinosi pirmininkas Olegas Beriozovas.

Renginio rėmėjai: Vilniaus miesto savivaldybė, LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Šeškinės išplėstinė seniūnaičių sueiga.
Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ finansuojamo asociacijos ,,Šeškinės bendruomenių sąjunga“ projekto ,,Šeškinės trys kartos: X+Y+Z- bendradarbiavimas ir bendruomeniškumas“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *