Šeškinėje vyko tarptautiniai savižudybių prevencijos mokymai

2018 m. gegužės 30 d. Šeškinės bendruomenės centre vyko aukščiausių tarptautinių standartų savižudybių prevencijos mokymai. Sulaukėme daugiau nei 30 dalyvių.
„Vartininkų“ mokymams buvo pasirinktos „LivingWorks“ organizacijos aukščiausių tarptautinių standartų savižudybių prevencijos „ASIST“ ir „safeTALK“ mokymų programos. Šios programos taikomos ir naudojamos 30 – tyje pasaulio šalių. Jos nuolat atnaujinamos, remiantis naujausiais pasauliniais moksliniais tyrimais ir praktiniais įgūdžiais savižudybių prevencijos srityje. „LivingWorks“ organizacijoje dirba geriausi šios srities ekspertai – tai leidžia išlaikyti aukštą mokymų standartą bei taikyti griežtus reikalavimus būsimųjų „ASIST“ ir „safeTALK“ lektorių paruošimui.
„SafeTALK“ – tai keturių akademinių valandų mokymai, kurie padeda dalyviams tapti sąmoningiems, susiduriant su savižudybių tema. „SafeTALK“ mokymai yra skirti visiems norintiems ir juos baigę asmenys yra labiau pasirengę padėti žmonėms, ketinantiems nusižudyti, suteikti jiems žinių, kaip ir kur gali rasti reikiamą pagalbą.
,,Retai norime kalbėti apie savižudybes mūsų visuomenėje, Europos Sąjungos mastu esame tarp pirmaujančių šalių pagal savižudybių skaičių. Labai džiaugiuosi, jog mūsų bendruomenės nariai tapo sertifikuotais dalyviais, kurie mokės laiku pastebėti asmenis, kurie ketina ar nori nusižudyti. Nelikime abejingais šioje situacijoje, kartais užtenka suprasti iš žmogaus veiksmų ar elgesį. Ačiū profesionalams lektoriams“-kalbėjo Šeškinės bendruomenių sąjungos pirmininkas Olegas Beriozovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *