Liko tik 10 vietų! Skubėkite registruotis iki gegužės 14 d.

Lietuvoje nuo savižudybių per metus miršta daugiau žmonių nei per eismo įvykius.
Yra be galo svarbu atkreipti dėmesį į artimus žmones, jų savijautą, elgseną, kadangi apie 80% nusižudžiusiųjų yra kalbėję ar užsiminę apie savižudybę artimiesiems. Dažniausiai žmogus nenori mirti, užuot jis nori, kad skausmas liautųsi– jis neturi su kuo pasikalbėti, kam išsipasakoti ar tiesiog nežino ką daryti ir kur kreiptis. Todėl, vien tik įtarus, kad artimasis turi ketinimų žudytis, pasikliauk savo intuicija ir atvirai išreikšk savo nerimą. Būtinai daryk tai tuoj pat! Nors ir į menkiausią įtarimą, kad artimasis yra pavojuje turi būti atsižvelgiama rimtai. Negalima ignoruoti ženklų, rodančių, jog žmogus kenčia, jaučia neviltį, liūdesį, vienišumą bei išgyvena traumą, artimojo netektį. Jei jūs pats jaučiatės vienišas, liūdnas, viskam abejingas ir tokia savijauta nedingsta, arba blogėja, jokiu būdu neatsiribokite nuo kitų, pasikalbėkite su kuo nors, arba paskambinkite į pagalbos liniją.

Šeškinėje Visuomenės sveikatos biuras organizuoja mokymus apie savižudybių prevenciją. Mokymai yra profesionalūs, jų trukmė – 4 val. Mokymai vyks gegužės 30 d. nuo 10 val. iki 14 val. Šeškinės bendruomenės centre (2 aukštas).

Vietų skaičius ribotas. Labai tikimės, jog dalyvaus atstovai iš socialinių centrų, mokyklų, policijos, darželių. Ypač aktualu kas dirba su jaunimu, vaikais, žmonėmis.

Kiekvienas kas nori dalyvauti turi užpildyti anketą: http://www.vvsb.lt/savizudybiu-prevencija/. Registracija iki gegužės 14 d. Iš 35 vietų liko tik 10 vietų. Paskubėkite. Pasidalinkite su kitais. Dalyvavusieji gaus sertifikatus.

Daugiau informacijos apie mokymus: http://www.vvsb.lt/pirma-karta-lietuvoje-startuoja-auksciausiu-tarptautiniu-standartu-savizudybiu-prevencijos-mokymai/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *