Šeškinès bendruomenių sąjunga iškėlė savo kandidatą į Vilniaus miesto Nevyriausybinių organizacijų tarybą!

Skelbiame Vilniaus mieste veikiančių nevyriausybinių organizacijų sąrašą, kurios per Savivaldybės nustatytą laikotarpį registravosi susirinkimų dalyviais ir pateikė kandidatus į Vilniaus miesto nevyriausybinių organizacijų tarybą nustatytose 9 veiklos srityse:

1. Teisė – žmogaus teisės, lyčių lygybė, tautinės mažumos, religija

VŠĮ „Europos žmogaus teisių fondas“, Lietuvos teisininkų draugija, Salininkų bendruomenės asociacija, Žirmūnų Tuskulėnų bendruomenė.

Pateikti kandidatai:

Vilius Nalivaika, Evelina Dobrovolska, Olegas Beriozovas, Remigijus Samuilevičius ir Kęstutis Celiešius.

2. Aplinka – gamta, energetika, statybos, gyvūnai

Asociacija „Šiaudinė“, Lietuvos gamtos fondas, Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“.

Pateikti kandidatai:

Miroslavas Bielinis, Mindaugas Bastys ir Edmundas Greimas.

3. Komunaliniai reikalai – bendrijos, aplinkotvarka, vartotojai, paveldas, transportas

Asociacija Lietuvos dviratininkų bendrija.

Pateiktas kandidatas Eduardas Kriščiūnas.

4. Kultūra, sportas, žiniasklaida

VO „Pilaitės bendruomenė“, VŠĮ Menų fabrikas, VŠĮ „Loftas fest“.

Pateikti kandidatai:

Janina Gadliauskienė ir Rasa Lukošiūnaitė.

5. Švietimas, mokslas, profesinės grupės

Asociacija Lietuvos moksleivių sąjunga.

Pateikta kandidatė Justė Kavaliauskaitė.

6. Socialiniai reikalai – socialinės paslaugos, socialinis būstas, užimtumas

Lietuvos Raudonasis Kryžius, asociacija, VŠĮ „Galimybių ratas“, VŠĮ Vilniaus socialinis klubas, Vilniaus arkivyskupijos Caritas, VŠĮ Pal. J. Matulaičio socialinis centras, Asociacija Litdea, VŠĮ Užimtumo terapijos centras.

Pateikti kandidatai:

Rita Augutienė, Gintarė Gudzevičiūtė, Renata Miliauskienė, Mariana Sutkienė ir Martynas Vaitiekūnas.

7. Savivalda – bendruomenės, viešoji tvarka ir teisėsauga, valdymas

Asociacija ,,Šeškinės bendruomenių sąjunga“, Visuomeninė organizacija „Naujininkų bendruomenė“, Asociacija Vilniaus Čiurlionio trikampio bendruomenė, Asociacija Užupio bendruomenė, GA Dvarčioniškiai, Asociacija Burbiškių bendruomenė, Asociacija Vilniaus seniūnaičiai.

Pateikti kandidatai:

Alfonsas Augulis, Olegas Beriozovas, Eleonora Kasperūnienė ir Artūras Melianas.

8. Sveikata, senėjimas, neįgalieji

Asociacija „Lietuvos neįgaliųjų forumas“, Asociacija Lietuvos neįgaliųjų draugija, M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas, Asociacija Maltos ordino pagalbos tarnyba.

Pateikti kandidatai:

Marius Čiuželis, Jelena Ivančenko ir Gražina Semėnienė.

9. Vaikai, jaunimas, šeima

Daugiavaikių šeimų asociacija „MES“, VŠĮ Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centras, VšĮ DUKU, VšĮ Šv.Juozapo brolija, VŠĮ SOTAS, Bendruomenė „Jonažolių kaimas“, LT globėjų ir įvaikintojų asociacija, Asociacija Šnipiškiečių namai.

Pateikti kandidatai:

Virmantas Baronaitis, Algirdas Čiukšys, Martynas Palionis, Jurgita Pocienė ir Tomas Rimkus.

Kviečiame šias organizacijas dalyvauti susirinkime, kuriame slaptu balsavimu bus išrinkti nustatytų sričių delegatai į Vilniaus miesto Nevyriausybinių organizacijų tarybą.

Susirinkimas įvyks balandžio mėn. 26 d. 13-15 val. Vilniaus m. savivaldybės administracijos Tarybos salėje, Konstitucijos pr. 3, II aukštas.

Susirinkime dalyvauja užsiregistravusių organizacijų vadovas arba jo įgaliotas asmuo, kuris susirinkimo organizatoriams pateikia įgaliojimą.

Susirinkimo dalyviams būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Daugiau informacijos suteiks Savivaldybės administracijos vyriausioji patarėja Daiva Mikulskienė tel. (8 5) 211 2324, el. paštu daiva.mikulskiene@vilnius.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *