Labdaros paramos akcija ,,Padovanok dalelę savęs vienišiems neįgaliesiems slaugomiems žmonėms“ jau įpusėjo

Šeškinės bendruomenės nariai jau antrą savaitę lanko Šeškinėje senjorus, kurie yra vieniši, slaugomi, prižiūrimi Socialinio paramos centro darbuotojų. Lankymų metu kiekvienam iš jų dovanojame Kalėdinius lauknešėlius taip primindami, jog jie irgi yra Šeškinės bendruomenės nariai. Žinoma, dovanėlė negali atstoti svarbiausia ko reikia žmogui gyvenimo – gyvo bendravimo, labai tikimės ir norime, jog ateityje su senjorais vyktų susitikimai, kurių metų vyktų edukacijos, pasikalbėjimai. Ačiū, kad esate. Tikimės, jog pavyko jums padovanoti dalelę Kalėdinio džiaugsmo.

Priemonė finansuojama pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 m. veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ asociacijos ,,Šeškinės bendruomenių sąjunga“ įgyvendinimą projektą ,,Šeškinės bendruomenės veiklos ir gebėjimų stiprinimas“.
Projekto partneriai: LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Vilniaus miesto savivaldybė, Šeškinės išplėstinė seniūnaičių sueiga.

Šiai dienai aplankyta 18 šeškiniečių, kuriems labiausiai reikia šiai dienai visokiariopos pagalbos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *